Ja kontaktet Air Albania

PËR TË GJITHA UDHËTIMET E ANULUARA PREJ COVID-19:

CDO NDRYSHIM BËHET SHPEJT DHE FALAS!

NA KONTAKTONI NË: +355 4 2246000 ben te ditur shoqeria ajrore ne rrjetet sociale.

Air Albania jep mundesine pasagjereve te nderrojne destinacioni, daten dhe emrin. Leket mbrapsht nuk i permend.

Numri i telefonit: +355 4 2246000

sales@airalbania.com.al

customer.care@airalbania.com.al

call.center@airalbania.com.al


Njeriu që s’ka fantazi, nuk ka krahë për të fluturuar.

Muhammad Ali

9 pensieri riguardo “Ja kontaktet Air Albania

    1. Jan ber qesharak dhe kompanit e avjonit sic jan politikanet nuk kemi me besim Po hani djersen ton talleni me ne Po nuk una ka borc njeri se leket i nxjerim me gjak nuk na i falin politici. Me serjoza ju lutemi. Do u rregulloj , Edi Rama Po vazhdoni keshtu .

  1. Kam degjuaj Z. Edi Ramen se ka vu ne dispozion avjonin per te atdhesuar shiptaret un jam Blerim Mahmuti jam me pashaport e dua te kthehen ne shipri jam ne Padova te Italis ju lutem cfar masash duhet te marr .

    1. duhet te kontaktoni autoritetet shqiptare ne itali nese keni urgjenca perndryshe keshillohet te udhetoni pasi te kthehet normaliteti \ faleminderit qe komentuat

  2. Persh.kam dy prindrit ktu ne itali dun te kthehen ne atdhe bileta e avonit i esht kthyer cysh 9 mars ,si do behet tani ka me udhetime me avjon nga Milano ! Me ktheni pergjigje ju lutem ?

  3. Pershendetje, jam residente ne itali dhe ne proces gjyqi per rinovimin e leje qendrimit,kam kontrat pune ,mund te udhetoj Rinas-Malpensa per motive pune

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *