Ja kontaktet e Konsullates Shqiptare ne Milano

Shpesh na drejtohet edhe kjo pyetje, për të mos thënë 20 herë në ditë 🙂 dhe për këtë kemi menduar ti bashkojmë këtu kontaktet e Konsullatës së Përgjithshme të Republikës së Shqipërisë në Milano

📩 consulate.milan@mfa.gov.al

☎️ + 39 02 8051265

📲 +39 391 7373551 (për urgjenca)

Facebook: Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Shqipërisë në Milano

Twitter: @AlConMilano


Është gjithnjë një sekondë para se të përgjigjesh që telefoni resht së tringëlluari.

Raphaël Mezrahi

21 pensieri riguardo “Ja kontaktet e Konsullates Shqiptare ne Milano

    1. Pershendetje dua nji pergjigjie nga ju sepse kam takim me daten 10 Qershor por nuk me der orari i caktuar ju lutem te me tregoni faleminderit

  1. Pershendetje, dua te dij se kur mund te paraqitem per leje kalimi per djalin tim qe eshte 3 muajsh e gjysme. Kam bere aplikinin online edhe me la ardhur e-mail qe mund te vini pa date te percaktuar. Tani me date 5 prille un do shkoj ne shqiperi si mund ta marr lejen e kalimit, a mund te me sherbeni me poste. FALEMINDERIT

  2. Pershendetje dua te di kur do hapen consullatat ne Italia 🇮🇹 se pse duam te aplikoim per pashaport , se kemi prer dhe biletat e avjonit qe ne janar per muajin e gusht me pashaport te skaduara si mund te ikim ne shqiperi me avjon , ose te na njoftoni qe te ikim me pashaport e skaduara dhe ti beim ne shqiperi pashaport, mos na merni leket duke mos qen problemi jon ne kemi prer biletat dhe sdim si te beim kjo gje e di shteti . Duet te na njoftoj duke na then si te beim . Se leket na i merni me dy gjisht brinj , ose perndryshe na thoni mos te vemi me kurrrr ne shqiperi , FLM

  3. Mirdita un kisha nje takim per te ber pashartate e femijve ne daten 12 maj e desha te dija nese me njoftojn per nje tante dyte edhe nese jan apur desha te dija edhe per letre dalje

  4. Pershendetje! kemi futur pashaportat me 26 shkurt ,dhe kemi nisur postierin para 6 ditesh per ti mar por nuk e dim se per sa dit mund te kthehen,dhe a duhet te vazhdojm ndonje procedur tjeter

  5. Miredita kisha nje pyetje kam bere aplikim per rinovim pasaporte ne è Albania para 2 javesh por nuk me ka ardhur asnje pergjigje! Si ka mundesi Faleminderit

  6. Pershendetje kam aplikuar ne shkurt per passaporte ju lutem kur mund te vi per ta terhequr kam probleme familiare me duhet pasaporta me ktheni pergjigje faleminderit

  7. Pershendetje kam aplikuar ne shkurt per passaporte ju lutem kur mund te vi per ta terhequr kam probleme familiare me duhet pasaporta me ktheni pergjigje faleminderit

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *